Чат создан с помощью Chatovod.ru.

Миражи Клан=//S&A\\=Châtaigne. *Dark Butler & Sailor New Era Moon*I.N. E.*.

Світанок

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Світанок » Місто » Фонтан


Фонтан

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

http://www.lugansk.ua/foto/part4/fontan1.jpg

0

2

====) Вітальня
Дівчина довго   бігла  з образою на душі. Вона немогла збагнути як це мале дівчисько могло таке сказати їй. Але через деякий час Асагі прибігла до центрального фонтану.  На дворі було  темно,мороз  заморозів воду і  вода састигла у льодяній скульптурі.  Падав сніх.  Фонарі  вже були увімкнуті ,в темряві освітлювали шлях  людям. Світло падало на сніжинки, що кружляли над Землею,і ефект сяйва був неперевершаний. Дівчина зачаровано  роздивлялась  краєвид і про себе міркувала про різні новорічні казки.

0

3

Мінако поверталася додому з репетиційної підготовки до чергового новорічного концерту, на якому вона мала виконувати декілька пісень. Її чарівний голос все частіше лунав на телебаченні чи на радіо, дівчина зараз була на вершині популярності. Сьогодні ввечері вона вирішила піти додому сама, відпустивши водія додому, й давши йому вихідний. Ще було пара набридливих хлопчів, що нав"язливо намагалися запропонувати свій супровід дівчині. Але Міна не хотіла сьогодні когось бачити. Вона дуже сумувала за Ятеном, чесно кажучі. Тож, спершу дівчина зайшла до однієї кав'ярні, та накупивши солодощів до чаю, поспішала додому. Одягвши навушники, вона увімкнула улюблені мелодіі в плеєрі, вона проклала свій шлях додому через центральній парк. Настрій був чудовий, адже наближався Новий рік, й дівчина мріяла про усілякі дива.
Яким же був її подив, коли вона зустріла Асагі біля центрального фонтану:
-Асагі! - Міна підійшла ближче. - Що ти робиш тут так пізно?! Твої рідні можуть хвилюватися! - дівчина обійняла подругу, адже все одно, вона була рада зустрічі.

http://s47.radikal.ru/i117/1110/78/914bc137a409.gif

0

4

Поки Асагі  мріяла про щось,   з палацу роздумів її  повернув милий і такий знайомий голос.

Sailor Venus написал(а):

-Асагі! - Міна підійшла ближче. - Що ти робиш тут так пізно?! Твої рідні можуть хвилюватися! - дівчина обійняла подругу, адже все одно,

Обернувшись на голос Цукіно побачила Мінвако. подруга обійняла  її.
- Мінако? Це справді ти?  Я гадала,що в тебе сьогодні репетиція. що я тут роблю? Та ось вирішила пройтися!
дзвінко засміялась Оданго.  Адже зізнатись подрузі ,що  втекла через капризну дівчинку Чібіусу,Асагі не дуже хотіла,адже    реакція  на репліки маленької дівчинки здавалась надто дитячою на її вік. Тому Банні не зізналась .
- Я дуже рада тебе бачити. Давно ми так не бачились із тобою! Яким вітром тебе сюди занесло?
Запитала  принцесса Місяця у Венери http://i069.radikal.ru/1111/17/c0cb91d3b0e9.gif

0

5

Міна звичайно не повірила словам Місячної Принцеси, бо занадто награною була її відповідь. Але Венера була завжди тактовною настільки, щоб не розпитували усе й одразу. Якщо трохи почекати, то Асаги сама розповість. Хоча на вулиці було дуже непогано, проте гуляти довго було опасно - так й захвохріти можна. Тому Мінако вирішила забрати Асагі з собою, та розпитати все вдома. Виявилось, що вона не зря купила солодощі!
-Так, це справді я! - вигукнула Міна, розсмівшися вголос. - Репетиція вже закінчилась, тож я вирішила пройтись додому сама. Планувала купити до чаю щось смачненьке, подихати повітрям, та пройтися самій, прогулятись.
Міна спакувала плеєр у сумочку, й на мить поставила пакет с солодощами на лавочку. Вона чудово знала, що він неодмінно подіє на Асагі чарівним способом. А це чудова можливість поспілкуватися.
-Ми справді давно не бачились, Асагі!  - зітхнувши, сказала Венера.

http://s017.radikal.ru/i438/1111/d2/0195d597ac43.gif

0

6

Sailor Venus написал(а):

Планувала купити до чаю щось смачненьке, подихати повітрям, та пройтися самій, прогулятись.

-Он воно як. Зрозуміло!
Кивнула з легка Цукіно. Хоч на дворі було  красиво,але  Асагі добряче замерзла.
- Може підемо кудись погріємось?
Запропонувала  Банні,своїй подрузі
Думки:"Хоча йти у кафетерій,у мене зараз фінанси - співають романси.  Добре б було коли б вона запросила мене в гості. Але самій напрошуватись,якось не чемно буде з мого боку"
Замислилась  і навіть трохи зажурилась.

0


Вы здесь » Світанок » Місто » Фонтан


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно