Чат создан с помощью Chatovod.ru.

Миражи Клан=//S&A\\=Châtaigne. *Dark Butler & Sailor New Era Moon*I.N. E.*.

Світанок

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Світанок » Будинок №1 » Вітальня


Вітальня

Сообщений 1 страница 22 из 22

1

.http://shnick.com.ua/wp-content/uploads/2010/09/pearson-8.jpg

0

2

====ПОЧАТОК ГРИ====
У вітальні  на дивані сиділа білява дівчина.  Її волосся було акуратно заплетене у  два хвостика ,до верху закручені дві круглі гульки. Блакитні очі були уважно  спрямовані в телевізор.  По завороженному обліччю Асагі,можна було здогадатися  що   телебачення іїї зацікавило. По телевізору  показували  новий мело-драматичний фільм,у якому головна героїня  закохується у злочинця.  У кімнаті   окрім  дівчині більше нікого не було. Уже сутеніло і за вікном  падав перший сніг. Але принцесса того не помічала,оскільки  була  занурена подіями,які відбувались в  телебаченні.

0

3

Луна стала частіше бути в обліку людини. Так як в неї з`явився кулон "Око Сфінкса", який підтримує її облік людини. 

У вітальні  на дивані сиділа білява дівчина.  Її волосся було акуратно заплетене у  два хвостика ,до верху закручені дві круглі гульки. Блакитні очі були уважно  спрямовані в телевізор.  По завороженному обліччю Асагі,можна було здогадатися  що   телебачення іїї зацікавило. По телевізору  показували  новий мело-драматичний фільм,у якому головна героїня  закохується у злочинця.  У кімнаті   окрім  дівчині більше нікого не було. Уже сутеніло і за вікном  падав перший сніг. Але принцесса того не помічала,оскільки  була  занурена подіями,які відбувались в  телебаченні.

Дівчина увійшла до вітальні через вхідні двері з вулиці. На голові була шапка, на якій блищав сніг. Вона зняла куртку і побачила як подруга не зводила очей з екрану телевізора. Луна тихенько підійшла по заду Асагі і прикрила їй очі.
-Здогадайся, хто? З посмішкою спитала вона.

0

4

Блондина  сиділа  спостерігаючи за  екраном ТВ. І не помітила як  Луна зайшла до хати.   З ненацька  на очі  Асагі   з*явилися чиїсь лагідні  руки з котячим дотиком. І  пролунало

Кішка Луна написал(а):

-Здогадайся, хто?


-Гей, я ж дивлюсь!
невдоволено   завищала білявка.
-Луна, я здогадалась що  це ти! Ну все-все! дай додивитись фільм!
Цукіно з  кіпішним  виглядом  в поспіху зняла маленькі ручки своєї виховательки та подруги Луни.  Але  фільм вже скінчився. Асагі  засмутилась,що не побачила останні кадри і з горявигукнула.
-Ти купила щось солоденьке? Мені треба втамувати моє розчарування та смуток.
http://uploads.ru/t/G/R/i/GRitP.gif

0

5

-Гей, я ж дивлюсь!
невдоволено   завищала білявка.
-Луна, я здогадалась що  це ти! Ну все-все! дай додивитись фільм!
Цукіно з  кіпішним  виглядом  в поспіху зняла маленькі ручки своєї виховательки та подруги Луни

Луна почала сміятись, а потім промовила.
-Що, дуже цікавий фільм? Після цих слів сіла поруч з Асаги і глянула на телевізор. Але фільм скінчився. Дівчина глянула на подругу і побачила, як та засмутилась.

-Ти купила щось солоденьке? Мені треба втамувати моє розчарування та смуток

Луна задумалась, і потім худко побігла до своєї сумочки. Взявши з неї пакунок з цукерками. Потім повернулась у кімнату і протягнула цукерки Асагі.
-Я знала, що ти захочешь солоденького.

Отредактировано Кішка Луна (2011-11-25 20:40:38)

0

6

Кішка Луна написал(а):

-Що, дуже цікавий фільм?

Так, дуже цікавий фільм був. Але він скінчився!
Понуро відповіла  дівчині Банні. Після слів  про солодощі,  Луна   швидко пішла кудись.а коли повернулась,то тримала пакет у якому були цукерки. Протягнувши руку з  одненькою цукеркою

Кішка Луна написал(а):

-Я знала, що ти захочешь солоденького.


Асагі мерщій вихопила з рук Луни цілий пакуок,а цукерка в руці Луни так і залишилась  в її руках.
-Спасибі Луна,ти така щедра! Знаєш,як мене втішити!
З  задоволеним обличчям  Банні накинулась розгортати  та швиденько класти до ротика смачні цукерки!

0

7

Так, дуже цікавий фільм був. Але він скінчився!

-Ну нічого, якось ще раз подивимся, але вже разом.
Дівчина тримала пакунок і цукерку. Асаги вихопила цукерки і почала швидко їх їсти.

-Спасибі Луна,ти така щедра! Знаєш,як мене втішити!

Луна посміхнулась, і розгорнула цукерку яка була у її руці. Відкусивши шматочок вона впала у задоволення від шоколадної цукерочки. Поглянувши на Асаги, Луна спитала її.
-Як тобі цукерки?

0

8

Кішка Луна написал(а):

-Як тобі цукерки?

Асагі   схаменулась після цих слів.
-Так,дуже смачні! Може випп*ємо чаю на кухні з цукерками?
Запропонувала Оданко своїй найліпшій подрузі. І лише зараз  вона ненароком поглянувши у шибку,побачила  як кружляє сніг.
Луна! Поглянь яка краса!
Дівчина підбігла до вікна і радісно   вигукувала.
-Урра! Це перший сніг! Яка краса! Поглянь но!Які дрібненькі,маленькі сніжінки!
http://s010.radikal.ru/i313/1110/b3/a70b4ba71439.gif

0

9

Поруч за вікном проходила Чiбiуса! Побачивши у вікні Асагi вона закричала
-Добрый день! Дивися нарешті те пішов сніг!
І сховалася. Через хвилину вона стояла уся в снігу в кімнаті де знаходилися Асагi і Луна
-Всiм привіт! Сказала дівчинка! Але побачивши солодощі забула про бо усім! Адже їй якраз в цю саму хвилину так хотілося чого нибудь солоденького! http://i003.radikal.ru/1111/5a/c1d88dda0227.gif

Отредактировано Чібіуса Цукіно) (2011-11-27 18:09:28)

0

10

На обичі дівчини була лагідна посмішка.

-Так,дуже смачні! Може випп*ємо чаю на кухні з цукерками?

Луна кивнула головою і промовила:
-Не відмовлюсь.

Луна! Поглянь яка краса! -Урра! Це перший сніг! Яка краса! Поглянь но!Які дрібненькі,маленькі сніжінки!

Дівчина підішла до вікна разом з Асагі, та з захопленням поглянула на білосніжний сніг.
-Ти маєш рацію, дуже гарний пейзаж.
Але Луні здалося що вона бачила Чибіусу. *Дивно, мені здалося, що я бачила Юну Леді*

-Всiм привіт!

Луна поглянула на вхідні двері і точно довірилась своїм очам.
-Привіт, Чібіуса! А ти тут яким боком взялась?

+1

11

Кішка Луна написал(а):

-Ти маєш рацію, дуже гарний пейзаж.
Але Луні здалося що вона бачила Чибіусу. *Дивно, мені здалося, що я бачила Юну Леді*

-Дуже чарівно!
Затвердила   Цукіно.

Кішка Луна написал(а):

-Не відмовлюсь.

Луна погодилась на пропозицію Серени, і лиш  дзвінкий голосок   пролунав з вхідних дверей.

Чібіуса Цукіно) написал(а):

Всiм привіт!

Асагі обернулась і побачила  маленьку дівчинку з рожевим волоссям,зачісану так як і сама Банні,але хвостики були пишнішими та оданго закручені  у гострики.

З подивом вигукнула Оданго   вирячивши очі на дівчинку.

0

12

Кішка Луна написал(а):

Луна поглянула на вхідні двері і точно довірилась своїм очам.
-Привіт, Чібіуса! А ти тут яким боком взялась?

Поглянувши на луну!
І переваривши питання Луны, маленька ледi вiдповiла:
-Я туд повз гуляла i  побачила  Асагi у вiкнi! Казала Малишка не зводячi очей з солодощiв.

Отредактировано Чібіуса Цукіно) (2011-11-27 00:09:12)

0

13

Луна трохи була здивована ситуації, але мала здоровій глузд.

-Я туд повз гуляла i  побачила  Асагi у вiкнi! Казала Малишка не зводячi очей з солодощiв.

Дівчина помітила, що Чібіусі хочеться солодощів. Луна підбігла до пакунка, але там були лише фантики, риучись у них вона знайшла лише 1 цукерку. Повернувшись до Юнної Леді вона присіла і простягнула цукерку.
-Тримай, вибач, що одна. Просто твоя майбутся мама теж хотіла солоденького. З чарівною посмішкою промовила Луна.

0

14

Кішка Луна написал(а):

Дівчина помітила, що Чібіусі хочеться солодощів. Луна підбігла до пакунка, але там були лише фантики, риучись у них вона знайшла лише 1 цукерку. Повернувшись до Юнної Леді вона присіла і простягнула цукерку.
-Тримай, вибач, що одна. Просто твоя майбутся мама теж хотіла солоденького. З чарівною посмішкою промовила Луна.

Побачивши як Луна підійшла до столу у Малишкi заблищали очки! Коли Луна протягнула їй цукерку, Чибиуса з криком радості кинулася їй на шию і сказала:
-Луна дякую тобі величезне, як ти здогадалася що я хочу чого нибудь сладенького?
Потім глянувши на Асагi Юна Леді додала:
-Асагi якщо ти не перестанеш їсти багато солодкого ти розтовстієш і перестанеш подобатися Мамору. А я адже переживаю, якщо він тебе розлюбить мене не буде на світі! Отже тобі потрібно сісти на дієту!
При останній фразі Малишка дивно посміхнулася і подумала *вже тепер те усі солодощі діставатимуться менi*.

Отредактировано Чібіуса Цукіно) (2011-11-28 19:56:17)

0

15

Побачивши як Луна підійшла до столу у Малишкi заблищали очки! Коли Луна протягнула їй цукерку, Чибиуса з криком радості кинулася їй на шию і сказала:
-Луна дякую тобі величезне, як ти здогадалася що я хочу чого нибудь сладенького?

Луна обійняла дівчинку.
-По твоїм очам можна було здогадаться.

0

16

Асагі спочатку мовчки спостерігала за тими двома. Але  слова Чібіуси  розсердили  блондинку.

Чібіуса Цукіно) написал(а):

-Асаги якщо ти не перестанеш їсти багато солодкого ти розтовстієш і перестанеш подобатися Мамору. А я адже переживаю, якщо він тебе розлюбить мене не буде на світі! Отже тобі потрібно сісти на дієту!

-Що?  Та ти ж..  Я сама розберусь  з цим! 
Зі сльозами на очах   і з образою на  дівчинку Асагі вибігла по коридору до дверей. на поспіх вбравшись   цукіно вибігла з дому гучно ляснувши дверима!
======Фонтан

0

17

Асагі Цукіно написал(а):

-Що?  Та ти ж..  Я сама розберусь  з цим! 
Зі сльозами на очах   і з образою на  дівчинку Асагі вибігла по коридору до дверей. на поспіх вбравшись   цукіно вибігла з дому гучно ляснувши дверима!

Маленькій дівчинці стало шкода майбутню маму і натягнувши на голову шапку вона побігла за нею! Адже вона не хотіла кривдити Асагi вона просто пожартувала!
-Асагi почекай! Я не думала що мої слова так тебе образять!
Крикнула дівчинка в слід втікаючої Сейлор мун.

Отредактировано Чібіуса Цукіно) (2011-11-28 19:56:58)

0

18

Зі сльозами на очах   і з образою на  дівчинку Асагі вибігла по коридору до дверей. на поспіх вбравшись   цукіно вибігла з дому гучно ляснувши дверима!

Луна не охоче дивилась на цю сварку. Але після того як подруга вибігла з кімнати, підвелася і крикнула у слід:
-Асагі, стривай!
Не встигнувши зупинити дівчину, як тут слідом почала збиратись Юнна Леді.
-Да куди ж ти? Стій! Я тебе нікуди не відпущу, вона сама повернеться, заспокоїться і повернеться.
Після цих слів, Луна взяла Чібіусу за руку і подивилась ій у очі.

Отредактировано Кішка Луна (2011-11-29 17:39:53)

0

19

Кішка Луна написал(а):

Да куди ж ти? Стій! Я тебе нікуди не відпущу, вона сама повернеться, заспокоїться і повернеться.
Після цих слів, Луна взяла Чібіусу за руку і подивилась ій у очі.

Чибиуса обернулася їй дуже хотілося наздогнати Асагi але Луна не відпускала її:
-Луна пробач але я повинна перед нею вибачитися! Ведь це я винна що вона пішла!
Але Луна тримала так міцно що дівчинці довелося залишитися.

Отредактировано Чібіуса Цукіно) (2011-12-11 00:32:15)

0

20

-Луна пробач але я повинна перед нею вибачитися! Ыедь це я винна що вона пішла!

Дівчина лагідним поглядом дивилась на Чібіусу.
-Вона повернеться, і ти вибачишся, а я скажу що ти хотіла за нею пвти, але я не пустила.
Після цих слів у Луни виникла ідея.
-Слухай, може підемо на кухню, я тобі чаю зроблю, і печива пошукаю.

0

21

Кішка Луна написал(а):

Дівчина лагідним поглядом дивилась на Чібіусу.
-Вона повернеться, і ти вибачишся, а я скажу що ти хотіла за нею пвти, але я не пустила.
Після цих слів у Луни виникла ідея.
-Слухай, може підемо на кухню, я тобі чаю зроблю, і печива пошукаю.

Послухавши Луну, але все таки дивлячись в слід Асагi , що втекла, Чiбiуса сказала сумним голосом:
- Та може ти і права!
І пішла на кухню за Луной.

0

22

Послухавши Луну, але все таки дивлячись в слід Асагi , що втекла, Чiбiуса сказала сумним голосом:
- Та може ти і права!
І пішла на кухню за Луной.

======) Кухня

0


Вы здесь » Світанок » Будинок №1 » Вітальня


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно